Pięć niesamowitych międzynarodowych marek samochodowych, o których nigdy nie słyszeliście

image

Wszyscy znają Ferrari. Wiesz wszystko o Nissanie, a Mercedes-Benz jest jedną z najbardziej znanych marek samochodowych na świecie. Wiele międzynarodowych marek samochodowych jest tak samo popularnych jak wiele krajowych marek amerykańskich, jeśli nie bardziej. Zagraniczni producenci samochodów cieszą się niesłabnącą lojalnością amerykańskich konsumentów z wielu powodów: rzeczywistej i wyobrażonej wyższej jakości, ogólnego "czynnika zaufania", jeśli chodzi o niezawodność i, co może wydawać się dziwne, są droższe. Duże zakupy, takie jak samochody i domy, otrzymują dodatkową wartość od kupującego, gdy metka z ceną jest nieco wyższa.

Pomimo znajomości niektórych międzynarodowych marek samochodowych, istnieją takie, o których możesz nie wiedzieć. Sprawdź tę garść mało znanych producentów samochodów. Możesz być zaskoczony tym, co Cię ominęło!

Tramontana

Tramontana to po hiszpańsku "podróżuje przez cały stan Montana w około 45 minut". To w rzeczywistości nie jest poprawne, ale można wybaczyć, że w to uwierzysz. Każdego roku powstaje tylko tuzin samochodów sportowych Tramontana. Super samochód z silnikiem V12 jest jednym z najbardziej pożądanych automobili na świecie. A najśmieszniejsze jest to, że o tej hiszpańskiej marce samochodów praktycznie nikt nie słyszał.

Ultima Sports Ltd.

Ultima produkuje najbardziej zwinny supersamochód na świecie - to całkiem poważna sprawa dla tego małego angielskiego producenta samochodów. Ich Evolution Convertible może pochwalić się niewiarygodnymi osiągami, a w swojej ofercie mają jeszcze kilka innych modeli, które dorównują najlepszym samochodom sportowym na świecie.

Aston Martin

Aston Martin? Naprawdę? Wszyscy wiedzą o Astonie Martinie, prawda? Wybrany przez Jamesa Bonda producent samochodów, Aston Martin wciąż nie ma tak wielkiego prestiżu jak inni brytyjscy producenci samochodów. I choć 007 jest być może najsłynniejszą gwiazdą filmową wszech czasów, wiele osób z pokolenia X i Millenialsów nie przepada za Bondem - co wyjaśnia, dlaczego Aston-Martin pozostał jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic wśród międzynarodowych marek samochodowych. Wizytówką AM jest luksus i wydajność, czego najlepszym przykładem są modele Vantage GT i V8 Vantage.

Tushek & Spigel Supercars GmbH

Ten austriacki producent samochodów, będący pod silnym wpływem legendarnego niemieckiego rodowodu precyzyjnie produkowanych samochodów, jest znany tylko najbardziej zagorzałym miłośnikom amerykańskich samochodów sportowych. Dwa podstawowe samochody firmy, TS600 i TS500, są wyposażone w wysokooktanowe silniki, agresywną stylistykę i ultra-niskie profile nadwozia zapewniające doskonałą kontrolę nad krawężnikiem. Tushek & Spigel jest zdecydowanie wart nie tylko drugiego, ale i pierwszego spojrzenia!

Tata Motors

Nie wspominamy o Tata ze względu na imponującą moc czy luksusowe wyposażenie, ale raczej ze względu na wyjątkową wartość marki. Tata Motors, z siedzibą w Indiach, otrzymuje godne pozazdroszczenia zadanie zapewnienia transportu samochodowego w kraju o drugiej co do wielkości populacji na świecie. Większość Hindusów podróżuje rowerem lub koleją, ale to się zmienia - a Tata jest na czele indyjskiej rewolucji transportowej. Z samochodami takimi jak GenX Nano Easy Shift, spodziewaj się zobaczyć więcej Tata Motors, gdy XXI wiek będzie posuwał się do przodu.

Może nie jesteś właścicielem Tramontana, GenX Nano, Evolution Convertible lub TS600, ale Twój import nadal zasługuje na uwagę. W BuyAutoParts.com nasz magazyn jest pełen najlepszych części o jakości OEM, a wszystko to w cenach dopasowanych do Twojego budżetu. Jeśli planujesz podjąć się projektu majsterkowania, sprawdź nasze zapasy - nigdzie nie znajdziesz lepszego wyboru. Dodatkowo, nasza superszybka wysyłka sprawi, że części i akcesoria trafią w Twoje ręce jak najszybciej.

Wystarczy zadzwonić do naszych ekspertów części samochodowych pod numerem (888) 907-7225, aby uzyskać więcej informacji, lub przejdź do strony kontaktowej BAP, aby uzyskać różne sposoby kontaktu (w tym ładny portal czatu na żywo). Jeśli masz ulubioną międzynarodową markę samochodową, która nie jest znana, napisz do nas. Chętnie się z Tobą skontaktujemy.

Napisane przez Dara Greaney