Top 5 programów motoryzacyjnych do obejrzenia w ten weekend

image

Z pakietów telewizji kablowej i satelitarnej oferuje więcej opcji programowych niż kiedykolwiek wcześniej, dowiedzieć się, co oglądać może być przytłaczająca. Oprócz lokalnych kanałów i może kilka innych stacji regularnie oglądać, większość ofert w górę w setki są z pewnością hit lub miss.

Ale czytasz blog o częściach samochodowych, co oznacza, że masz szczęście. Jest mnóstwo do oglądania na kanałach nietradycyjnych. A jeśli masz usługę strumieniową - Netflix, Hulu, Amazon Fire TV Stick i Plex to tylko kilka - niebo powtórek jest tylko kilka kliknięć dalej.

Masz czas na maraton oglądania telewizji? Rozważ te fajne programy o samochodach

Najlepsze programy motoryzacyjne mają wystarczająco dużo interesujących treści, abyś mógł wracać po więcej. Mają też kilka innych wspólnych cech: zabawnych i pouczających gospodarzy, trochę konfliktu (osoba vs. osoba lub osoba vs. samochód), mnóstwo fajnych samochodów (kolekcjonerskich, koncepcyjnych, modów i innych) oraz "czynnik zazdrości" - czyli pojazdy, które sprawiają, że jesteś nieco zazdrosny, ponieważ ich nie prowadzisz. (Nie każdy może prowadzić Ferrari, ale fajnie jest wyobrazić sobie, że się za nim siedzi).

Nasz zespół w BuyAutoParts.com wrócił do skarbca telewizyjnego, aby ponownie rozważyć swoje ulubione programy samochodowe w telewizji (wiem, naprawdę trudne zadanie, prawda?) Wyniki w ręku, zawęziliśmy listę do 5 najlepszych programów. Ogólne pytanie było po prostu takie: Które programy o samochodach nadają się do najlepszego "binge watching"? Oto co wymyśliliśmy.

Top Gear

Źródło obrazu

Kanał: BBC / BBC Worldwide

Top Gear, hit od momentu powstania w 1977 roku w Wielkiej Brytanii, a teraz siła, z którą należy się liczyć w USA, zawiera więcej informacyjnych odcinków niż jakikolwiek inny program motoryzacyjny. Jest to najpopularniejszy na świecie program telewizyjny oparty na faktach. Jeśli lubisz samochody, pokochasz Top Gear. Najlepszą rzeczą w binge oglądania Top Gear? Będziesz potrzebował więcej niż jeden weekend! Sama brytyjska seria ma 22 sezony i ponad 175 odcinków.

Fast 'N Loud

Źródło obrazu

Kanał: Discovery

Fani modów, radujcie się! Fast 'N Loud przenosi koncepcję modyfikacji na zupełnie inny poziom. Ale głównym powodem, dla którego ten program zyskał tak wiernych fanów - a także dlatego, że jest idealny do pochłonięcia wielu odcinków za jednym posiedzeniem - jest to, że nie boi się pokazać porażek obok spektakularnych sukcesów. Sezon 1 rozpoczął się w 2012 roku, a serial trwa do sezonu 7 w teraźniejszości.

Książęta Hazzardu

Kanał: CBS (streaming / odcinki DVD na powtórkach)

Duke Boys, Boss Hogg, Rosco P. Coltrane, Daisy Duke, zagadkowe projekty budowy dróg, korne podploty, wujek Jessie... i generał Lee - niewiele programów może się równać z Dukes of Hazzard pod względem zapadających w pamięć postaci, akcji non stop i najfajniejszego samochodu, jaki kiedykolwiek pojawił się w primetime TV (sorry, fani Knight Rider). Nie ma znaczenia, od którego sezonu zaczniesz; wszystkie są godne obejrzenia. Jeśli nigdy nie oglądałeś Diuków Hazzardu, to czeka cię nie lada gratka. A jeśli wychowałeś się na Generale Lee, będziesz mógł jeszcze raz celebrować każdy pamiętny moment!

Overhaulin'

Kanał: TLC / Velocity & Discovery

Założenie tego programu jest całkiem fajne - gospodarze (w tym legenda motoryzacji Chip Foose) oszukują niczego niepodejrzewającego właściciela klasycznego samochodu, wierząc, że jego auto zaginęło. Tymczasem Fosse & Co. przekształcają klasyczny samochód z renowacją wartą obejrzenia, raz za razem. Każdy odcinek to połączenie humoru, historii i tego, jak oni to zrobili. W swoim 8. sezonie Overhaulin'; wyprodukował już ponad 100 odcinków.

Liczenie samochodów

Źródło obrazu

Kanał: History

Program jest odważny, śmiały, kontrowersyjny, często przesadzony - a przy tym jest to telewizja obowiązkowa dla każdego, kto ceni sobie samochody. Gospodarze programu (prawdopodobnie najbardziej wytatuowane postacie telewizyjne po stronie Miami Ink) odnawiają zarówno klasyczne samochody, jak i motocykle, osiągając oszałamiające rezultaty w prawie każdym programie. Jeśli masz trochę wolnego czasu, aby wziąć w pokazie samochodów, nie można się pomylić z Counting Cars. Program ma za sobą cztery sezony i ponad 100 odcinków.

Z wakacji tuż za rogiem, mam nadzieję, że będziesz miał wystarczająco dużo wolnego czasu, aby obejrzeć kilka z tych programów samochodowych, a może kilka innych, zbyt! Najlepsze programy są nie tylko zabawne, ale także edukacyjne; właśnie wtedy, gdy myślisz, że widziałeś każdy klasyczny samochód, zawsze jest inny do odkrycia.

Jeśli masz samochód kolekcjonerski godny programu telewizyjnego lub codzienny dojazd do pracy, który potrzebuje trochę TLC, BuyAutoParts.com zapewnia części o jakości OEM w doskonałych cenach. Przejrzyj nasze zapasy, sprawdź nasze zasoby online, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów od części pod numer (888) 907-7225 - jesteśmy tu, aby pomóc!

Napisane przez Dara Greaney