Zwiększ wydajność swojego samochodu ciężarowego X 10

image

Chcesz poprawić osiągi swojej ciężarówki X 10? Cóż, istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Nie każdy sposób jest tak skuteczny jak inne, a niektóre z pogłosek można przeczytać na blogach ciężarówek może być bardziej geniuszem hack niż rzeczywisty bezpieczny sposób uzyskania więcej z ciężarówki. Nie bój się, jesteśmy profesjonalistami części samochodowych i naszym zadaniem jest, aby twój samochód pracował tak, jak chcesz. Mamy kilka fajnych narzędzi w postaci części, które sprzedajemy, aby pomóc Ci to zrobić.

Tunery (chipy wydajnościowe)

Jeśli szukasz do góry wydajność swojej ciężarówki i nigdy nie słyszał o tuner następnie jesteś nieświadomy najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem, aby to zrobić. Twoja ciężarówka pochodzi z komputera, tuner jest po prostu sposób, aby uzyskać dostęp do komputera silnika i pozwalają na kontrolowanie go, aby być bardziej wydajne lub potężne.

Tunery silnikowe są gorącym produktem w świecie części wydajności i właścicieli ciężarówek, takich jak Ford F150, Dodge Ram i Chevy Silverado prowadzić drogę w oczyszczaniu tych z półek. Marki tunerów, takie jak Edge, Superchips, Hypertech i DiabloSport są jednymi z wiodących marek w tej branży i można znaleźć ich pełny wykaz tunerów tutaj w BuyAutoParts.com.

Wydech

Wzmocnienie układu wydechowego to kolejny sposób na uzyskanie pożądanej wydajności. Wielu producentów samochodów ciężarowych pozostawia wiele miejsca na poprawę, jeśli chodzi o moc i moment obrotowy, a układ wydechowy jest jednym z najlepszych sposobów, aby to wykorzystać.

Marki takie jak Magnaflow, Flowmaster, aFe Power i Remus wchodzą na rynek wtórny, aby pomóc Ci zwiększyć moc silnika za pomocą wydajnego układu wydechowego. Wydajny układ wydechowy może uwolnić część mocy w Twoim silniku, pozwalając na szybszą i bardziej wydajną drogę spalin do ucieczki. Prostym sposobem opisania tego jest to, że nowy układ wydechowy pozwala silnikowi lepiej oddychać i więcej paliwa i powietrza może być spalone, aby stworzyć więcej mocy.

Tłumiki

Czy tłumiki zwiększają moc? Krótka odpowiedź brzmi: tak. Bardziej szczegółowa odpowiedź jest taka, że tłumiki pracują, aby stłumić dźwięk pochodzący z silnika, jednak czasami tworzą one ciśnienie wsteczne dzięki oporowi powietrza. Dlatego też, jeśli zmodernizujesz swój tłumik do wydajnego tłumika, może on zmniejszyć to ciśnienie wsteczne i pozwolić na zwiększenie mocy. Tłumiki Magnaflow i Flowmaster to dwie najbardziej zaufane i znane marki na rynku.

Czy wziąć ścieżkę spalin lub elektronicznej ścieżki do zwiększenia wydajności, są to najpewniejsze sposoby poprawy wydajności ciężarówki. Zacznij zakupy dla odpowiedniego uaktualnienia dla swojej ciężarówki i upewnij się, aby przejść z renomowanej marki, jak te, które wymieniliśmy w tym artykule.

Napisane przez Dara Greaney

Co to jest FICM?

Najnowsze artykuły

image

Diagnostyka czujnika masowego przepływu powietrza

image

Co to jest FICM?

image

Silnik czterocylindrowy

Popularne artykuły