Top Ten Celebrity Gearheads

image

Myśląc "gearhead", prawdopodobnie przychodzą Ci do głowy obrazy pracowników fizycznych pracujących przy samochodach. I smar - mnóstwo brudu i smaru. To, z czym większość ludzi NIE kojarzy terminu "gearhead" to celebryci. Z jakiegoś powodu wszyscy uważamy, że bogactwo i sława automatycznie wykluczają pewien segment populacji z codziennych starań Joe Sixpacka.

Istnieje jednak mnóstwo znanych artystów, sportowców i innych osób, które są znane w równym stopniu ze swojej pasji do samochodów, co z ogólnej sławy.

Podnieśmy więc kurtynę i odkryjmy 10 najbardziej znanych osób, które są fanami motoryzacji.

Jay Leno

Były gospodarz "Tonight Show" i legendarny komik standupowy poważnie traktuje swoje samochody. To jedna z niewielu rzeczy, o których żartowniś mówi poważnie. Leno posiada ponad 130 samochodów i blisko 100 motocykli, w tym jedne z najbardziej cenionych klasycznych samochodów na świecie. I nie tylko mówi o tym, co mówi - Leno rzeczywiście pracuje nad swoimi słynnymi pojazdami.

Ralph Lauren

Nie pomyślałbyś, że potentat mody może mieć bzika na punkcie samochodów. Ale prawdopodobnie nigdy nie poznałeś Laruena i jego kolekcji sportowych samochodów. Jego kolekcja to istne A-to-Z klasycznych samochodów sportowych, a on jest wystarczająco bogaty, aby jeździć jednym w zasadzie jeden dzień w miesiącu. Szczęściarz!

Billy Gibbons

Gibbons, który zdobył sławę w latach 80. produkując popularne teledyski, nie tylko kolekcjonuje samochody. On je wręcz projektuje, ze stylowymi akcentami, które musi podziwiać nawet najbardziej zaprawiony w bojach gearhead. Ostatnio Gibbons zaprezentował bardzo długiego, zmodyfikowanego Cadillaca, który kosztuje milion dolarów.

Jerry Seinfeld

Hmm, musi być coś na temat komików i samochodów. Program telewizyjny Seinfelda mógł być o niczym, ale tego samego nie można powiedzieć o jego ogromnej kolekcji samochodów. Jaki jest więc ulubiony samochód Jerry'ego? Mnóstwo Porsche - i założymy się, że nie pozwala Kramerowi pożyczyć żadnego, nawet na krótką przejażdżkę po bloku.

John Travolta

Vinnie Barbarino przeszedł długą drogę od czasów, gdy był Sweathogiem w klasie pana Kottera. Obecnie w garażu Travolty znajduje się ponad tuzin olśniewających pojazdów, a nie są one nawet najbardziej imponującą rzeczą siedzącą w pobliżu - ma on również Boeinga 707! W tym przypadku, gearhead oznacza samochody i samoloty.

Manny Pacquiao

Mayweather może i jest lepszy od Manny'ego, ale chcielibyśmy zobaczyć, jak kolekcja samochodów Floyda bije na głowę Pacquiao. Były mistrz świata ma Ferrari, Porsche, Mitsubishi Pajero i mnóstwo innych hotrodów do wyboru.

LeBron James

Będąc obecnie najlepszym koszykarzem na świecie, LeBron jest tak samo fanem sprzętu, jak i opcją w ostatnich sekundach. Nie sposób nie zauważyć jego białego Camaro SS. Król NBA ma również Ferrari F430 Spyder. Bycie zawodowym piłkarzem to dobra praca, jeśli tylko możesz ją znaleźć!

John Cena

Udajmy się do ringu wrestlingowego dla następnego gearhead. Cena gustuje wyłącznie w amerykańskich hotrodach, z czasów świetności muscle carów. Żadnych wymyślnych włoskich samochodów sportowych ani finezyjnych importów, dziękuję bardzo. Skłonności Ceny stawiają go w jednym szeregu z wieloma tradycyjnymi gearheadami.

Floyd Mayweather

Wygląda na to, że Floyd nie był zbyt zadowolony z tego, że go wyzywamy (patrz Pacquiao powyżej). Jak się okazuje, Mayweather bije Manny'ego na ringu i w garażu. Nie jest znany z rozrzutności - hej, czy nie wydałbyś trochę pieniędzy, jeśli zarobiłeś 200 milionów dolarów na swojej ostatniej walce? - Nagrodą Mayweathera (oprócz pasa mistrzowskiego) jest perłowo-biały Bugatti Veyron. Przegrałeś, Manny.

Nick Mason

Zarabiając megamiliony jako perkusista Pink Floyd, Mason w ostatnich latach przeniósł swoją pasję z muzyki na samochody. Wybranie najlepszego samochodu Masona jest jak wybór ulubionego utworu Floydów - prawie niemożliwe. Nasz wybór? Jego niesamowicie drogi McLaren F1 GTR. Ostrożnie z tym pedałem gazu, Eugene.

Nawet jeśli nie jesteś megagwiazdą z garażem pełnym klasycznych samochodów, twoja pasja do samochodów nadal płonie w środku. BuyAutoParts.com ma wszystkie części, których szukasz, niezależnie od tego, czy jest to Escort z '84 roku, czy Veyron Mayweathera (właściwie, będziemy musieli sprawdzić te części).

Aby porozmawiać z naszymi specjalistami od części samochodowych, zadzwoń pod numer (888) 907-7225 lub przejdź do strony kontaktowej BAP, aby porozmawiać z naszym zespołem. Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten sneak-peek do świata bogatych i sławnych gearheads. Dziękujemy za czytanie naszego bloga - zaglądajcie do nas wkrótce po więcej treści lub przeglądajcie nasze archiwa, gdzie znajdziecie więcej wiadomości, analiz i historii.

Napisane przez Dara Greaney

Co to jest FICM?

Najnowsze artykuły

image

Diagnostyka czujnika masowego przepływu powietrza

image

Co to jest FICM?

image

Silnik czterocylindrowy

Popularne artykuły