Jak nazywa się Twoja nawigacja samochodowa?

image

 Czy masz jakichś zwariowanych przyjaciół, którzy nazywają swoje systemy nawigacji samochodowej? Często mówią do nich lub krzyczą na nie, gdy system nawigacyjny ich zgubi? Wiesz, co mam na myśli, prawda? Kiedy po raz pierwszy pojawiły się systemy GPS, wiele osób nazywało swoje GPS-y.

Czy był to głos Francuza, który mówił ci "skręć w lewo za 500 jardów", gdzie droga nie istniała, czy duszna gwiazdka, która mówiła "tak szybko jak możesz, skręć w U". Problemem było, gdy nazwałeś ole Frenchie lub Sultry, zbyt często nie były one na celu z gdzie byłeś i co robiłeś. Cóż, od tamtego czasu rzeczy przeszły długą drogę.

Systemy nawigacji samochodowej w wielu pojazdach są dziś bardzo zaawansowane. Nie musisz już zatrzymywać się, aby uzyskać wskazówki lub znaleźć inny sposób na dotarcie do celu. Dzięki zaawansowanemu technologicznie światu satelitów i czujników pokładowych dzisiejsze systemy nawigacyjne mogą powiedzieć Ci, gdzie jesteś, pomóc Ci znaleźć miejsce, do którego chcesz się udać, wyszukać nowe trasy, a nawet powiedzieć Ci, gdzie pójść na kolację i potańczyć.

Naprawdę fajną rzeczą w większości systemów nawigacji samochodowej jest to, że nie tylko są one bardziej dokładne, ale są też o wiele bardziej ukierunkowane i znają się na rzeczy. Jest to ogromna korzyść, ponieważ jest to dość zniechęcające, gdy zdecydujesz się nie kupować mapy tylko po to, aby się zgubić, ponieważ twój stary GPS ma "moment". Korzyścią numer jeden z posiadania nawigacji jest dla mnie prawdopodobnie wygoda jej posiadania.

Możesz wsiąść do swojego pojazdu i pojechać w dowolne miejsce z pomocą pokładowego pilota. Możesz czuć się bezpiecznie w obcym mieście lub w kraju, ponieważ system nawigacji samochodowej pomoże Ci znaleźć drogę.

Co to jest FICM?

Najnowsze artykuły

image

Diagnostyka czujnika masowego przepływu powietrza

image

Co to jest FICM?

image

Silnik czterocylindrowy

Popularne artykuły