Mój łokieć był silnikiem okiennym

image

 Po reminiscing na plusy i minusy starych dni, porównajmy to do dzisiejszego nowoczesnego otwieracza okna pojazdu.

Poręczny dandy przycisk sterowania do silnika okna do regulatora mocy okna jest znacznie bardziej przyjazny dla łokcia technika otwierania okien. Być może pamiętasz pierwszy raz , że ty lub twoi rodzice kupili samochód z tym fantazyjnym przyciskiem w nim ? Czy pamiętasz myśląc coś w stylu , "wszyscy jesteśmy teraz uptown ". Nie szkodzi, jeśli tak, wielu z nas też tak myślało. W każdym razie, ten silnik okna jest mistrzem, jeśli chodzi o to okno idzie w górę iw dół.

Nawet jeśli większość pojazdów prawdopodobnie mają klimatyzację teraz, czasami miło jest po prostu cieszyć się bryzą przychodzącą w. Musisz również mieć dobrze funkcjonujące okna pojazdu w razie nagłej potrzeby.

Więc co się stanie, jeśli naciśniesz przycisk i nic; lub jeśli naciśniesz przycisk i to tylko rodzaj jęczy na ciebie? Cóż.... to prawdopodobnie czas, aby mieć silnik okna wymienione. Silnik okna jest kombinacją miniaturowych części ruchomych wszystkie zaprojektowane z jednym zamiarem , bezpieczne zejście , że szkło okna gładko i skutecznie . Silnik okna jest podłączony do kilku różnych biegów , które współpracują ze sobą , aby przynieść okno w górę iw dół .

Istnieją różne części w silniku , takie jak łożyska , wał , magnesy , komutator i armatury , ale prawdopodobnie nigdy nie będziesz musiał się martwić o to. Ogólnie rzecz biorąc, łatwiej jest wymienić silnik okna niż próbować go odbudować , jeśli łamie .

Silnik okna nie jest naprawdę drogie części, ale jest to część będziesz tęsknić, jeśli nie działa poprawnie. Pamiętaj, że jest to również ważna cecha bezpieczeństwa w samochodzie, więc jeśli to quits pracy, chcesz dostać go naprawić tak szybko, jak to możliwe. 

Co to jest FICM?

Najnowsze artykuły

image

Diagnostyka czujnika masowego przepływu powietrza

image

Co to jest FICM?

image

Silnik czterocylindrowy

Popularne artykuły